C2System

Ostatnia aktualizacja: 6 lut 2018, 23:17

    C2System to innowacyjny, nowoczesny system ERP, kompletny zestaw oprogramowania dla biznesu. Jest rozwiązaniem powstałym na bazie naszych kilkunastoletnich doświadczeń i zdobytej praktycznej wiedzy w zakresie wspierania procesów biznesowych za pomocą narzędzi informatycznych. Wspomaga zarządzanie strategicznymi obszarami i procesami w przedsiębiorstwie i przyczynia się do wzrostu efektywności sprzedaży i optymalizacji kosztów. Jest narzędziem pozwalającym osiągnąć trwałe i wymierne korzyści biznesowe.

    Obsługuje się go za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Charakteryzuje się funkcją generowania pre-definiowanych w systemie serwisów internetowych dla Klientów i Partnerów, co pozwala na proste i szybkie zarządzanie zawartością serwisów www oraz umożliwia automatyczne generowanie ich treści. Szybki dostęp do wiarygodnej i spójnej informacji pozwala elastycznie kierować zespołem sprzedawców, szybko reagować na zmiany rynkowe, zwiększać przewagę konkurencyjną oraz obniżać ogólne ryzyko działalności.

    C2System oparty jest na najbardziej wydajnej, profesjonalnej bazie danych Oracle. Można ją instalować na systemach Windows (32-bit, x64), Linux (x86, x86-64), Solaris, HP-UX, HP-UX PA-RISC, AIX (PPC64). Umożliwia ona bardzo szybkie działanie systemu, nieograniczone przeszukiwanie nawet bardzo dużych zbiorów danych oraz błyskawiczne tworzenie różnorodnych zestawień i raportów oraz zapewnia bardzo dobrą ochronę danych. Stosujemy technologie Oracle od ponad 10 lat i nie widzieliśmy lepszego rozwiązania, które byłoby solidną, niezawodną platformą dla profesjonalnego systemu ERP.

    System umożliwia obsługę, przy zachowaniu centralnej bazy danych pracującej w systemie on-line, firm wielo-oddziałowych, z różnymi lokalizacjami biur, magazynów itp. Jesteśmy producentem programowania - możemy dostosowywać je do potrzeb Klienta (dodatkowe funkcje, raporty, wykresy, zestawienia itd.)

    Podstawowe moduły oprogramowania:

    - Sprzedaż
    - Zakupy
    - Magazyny
    - Koszty
    - Płatności
    - C2Online
    - Księgowość

  Sellectro sklep internetowy »

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.